info@jovfinance.ee

JOV Finance OÜ Privaatsuspoliitika

 

Privaatsuspoliitika JOV Finance OÜ soovib kaitsta veebilehekülje https://jovfinance.ee (edaspidi kodulehekülg) külastajate privaatsust. Palun tutvuge meie privaatsuspoliitikaga, see aitab teil mõista, kuidas me teie isikuandmeid kasutame. JOV Finance OÜ-l on õigus privaatsuspoliitikat igal ajal ette teatamata muuta, seega palun kontrollige seda iga kord, kui meie kodulehte külastate.

 

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Kodulehe tagasiside vormi täitmisel võidakse teil paluda esitada mõningaid isiklikke andmeid:

  • eesnimi, perekonnanimi, isanimi;
  • ettevõtte nimi;
  • e-posti aadress;
  • telefoninumber;
  • teid teenuse nimi;
  • muud andmed, mida soovite esitada.

Koduleht kogub ja töötleb ka küpsiseid, kasutades Interneti-statistika teenuseid, nagu Google Analytics ja Yandex Metrika.

 

Küpsis on väike andmefail või sõnumite kogum, mis saadetakse organisatsiooni veebiserverist teie veebibrauserisse ja seejärel salvestatakse teie kõvakettale. Küpsised ei saa lugeda andmeid teie kõvakettalt või teiste veebisaitide loodud küpsiseid ega kahjusta teie süsteemi. Küpsised koguvad andmeid, mis ei tuvasta kodulehe külastaja identiteeti.

 

Küpsiste kasutamine on enamikus veebisaitides tavaline protseduur, kuid saate oma brauseri seadetes täpsustada, et see keelduks mistahes küpsistest või hoiataks teid küpsise saatmisel. JOV Finance OÜ, Ahtri tn 12, Tallinn 10151 Estonia, info@jovfinance.ee .

 

Kuidas me isikuandmeid kasutame?

JOV Finance OÜ kasutab kodulehe külastajate isikuandmeid:

  • kodulehe kaudu edastatud taotlusele vastamiseks;
  • ärikoostöö kirjavahetuseks;
  • teabe edastamiseks;
  • teenuste edasiseks pakkumiseks.

JOV Finance OÜ kasutab küpsiseid meie kodulehe toimivuse jälgimiseks ja kasutajaliidese parandamiseks.

 

JOV Finance OÜ võib külastajate vajaduste paremaks mõistmiseks kasutada isikuandmeid, et uurida veebisaidi külastajate demograafilisi andmeid, huvisid ja käitumist. Nimetatud analüüs on koostatud ja koondatud anonüümsete andmete põhjal, mis ei võimalda veebisaidi külastajat tuvastada.

 

Kellele me isikuandmeid avaldame? Kodulehe külastajate isikuandmeid töötlevad JOV Finance OÜ töötajad. Meie poliitika näeb ette andmete edastamise kolmandatele isikutele, kui andmeedastus on vajalik meie tegevuste elluviimiseks ja teie taotluse täitmiseks (näiteks kui edastame teenuseid allhanke korras või kui muud isikud meie andmeid töötlevad), andmete edastamine on seadusega nõutav (näiteks seoses kohtukutse, läbiotsimisorderi või muu kohtumenetlusega).

 

Kõigil muudel juhtudel kodulehe külastajate isikuandmeid kolmandatele isikutele ei edastata, rendile ei anta, ei kasutata muul otstarbel kui eespool sätestatud.

 

Ohutus

Kahjuks ei saa andmeedastust Interneti või mõne muu võrgu kaudu 100% turvaliseks pidada, kuid teeme asjakohaseid samme teie isikuandmete turvalisuse tagamiseks.

 

Veebibrauserid võimaldavad teil kontrollida oma kõvakettale salvestatud küpsiseid veebibrauseri seadete kaudu. Küpsiste lisateabe saamiseks, sealhulgas info saamiseks selle kohta, millised küpsised paigaldati, ja nende haldamise ja kustutamise kohta vt http://www.allaboutcookies.org.

 

Kui otsustate meie küpsiseid mitte aktsepteerida ei pruugi mõned meie kodulehe funktsioonid kõige paremini toimida.

 

Kontaktid

Kui soovite küsida isikuandmete teavet, teavitada isikuandmete ebatäpsustest, küsida, kuidas isikuandmeid kasutatakse, paluda lõpetada isikuandmete kasutamine otseturunduse eesmärgil, teavitada käesoleva privaatsuspoliitika sätete mittejärgimisest, siis palun kontakteeruge kontaktandmetel JOV Finance OÜ esindajaga:

 

E-posti aadress: info@jovfinance.ee Posti- ja juriidiline aadress: Ahtri tn 12, Tallinn, 10151, Eesti.