info@jovfinance.ee

JOVFinance - mitmekülgsed teenused ettevõtetele

I

Valmisfirmad, uue ettevõte registreerimine, juriidiline aadress, kontaktisik, arvelduskonto avamine, raamatupidamise teenused, maksukonsultatsioonid, finantskontroll ja -analüüs.

II

Peale seda, maksurevisjoni ajal oleme iga hetk valmis aitama. Organiseerime Teie jaoks auditi või auditi läbivaatuse. Teie soovil korraldame siseauditi.

III

Töökogemus ja suur praktika pagas erinevates ärisfäärides, täppisasjade teadmine ning isiklik lähenemine Teie poolt püstitatud ülesannetele. Meie oskame analüüsida andmeid ning ennustada nende mõju Teie äriprotsessidele, mis laseb Teie juhatusel teha õiged otsused õigel ajal.

JOVFinance eesmärk on anda kliendile kompleksteenust ning konsultatsiooni kvalifitseeritud spetsialisti poolt seoses kõigi Teie äriküsimustega! Enda poolt garanteerime ohutust ning konfidentsiaalsust seoses Teie andmetega

MEIE SIHIME EDU, HEA MAINE JA ARENGU SUUNAS

Oleme rohkem kui pädevad Teie äriliste ja taolistele küsimustele vastamiseks, pakkuda juriidilist aadressi ning esineda kontaktisikuna Eestis. Omame Politsei- ja Piirivalveameti poolt välja antud riiklikku litsentsi. Meie litsentsi number on FIU000202.

MEIE HOIAME KOKKU TEIE AEGA

Oleme alati keskenduda teenuste kvaliteeti ja seda saavutada me koolitame töötajaid.
IFRS ja kohalike õigusaktide Raamatupidamine Juhendid RTJ.

MEIL ON HEA MEEL TEIE KÜSIMUSTELE VASTATA NING LEIAME JUST TEILE SOOBIVA LAHENDUSE
KONTAKTEERU MEIEGA!