info@jovfinance.ee

Äri lisateenused

Töö tõhususe hindamiseks reeglina kasutavad ettevõtted finantsnäitajaid. Meie informatsiooni ajastul on mõistlikum kasutada lisaks ka mitte finantsnäitajaid. Meie pakume tasakaalustatud süsteemi, mis tugevdab juhtimisfunktsiooni ning teeb selgeks sidusettevõtete-, partnerite- ja klientide vahelisi huve.

 • Maksualane nõustamine
  Meie nõuanded maksustamise kohta ei tähenda seda, kuidas vältida maksude tasumist, vaid seda, kuidas maksustamisega seotud riske minimeerida vastavalt kehtivatele õigusaktidele. Oleme seadnud tarvitusele arukad maksu lahendused.
 • Arvelduskonto avamine
  Residendi jaoks võib avage arvelduskonto päev jooksul. Mitteresidendi jaoks  kulub rohkem aega kontrollimise tõttu. Pankades kontrollide perioodidel erinevad, üldjoontes 14 kuni 30 kalendripäeva. Pankade personaalid teenindavad nii eesti kui ka inglise ja vene keeles.
 • Registreerimine VAT ja EORI numbri saamiseks
  VAT number Eestis – käibemaksukohustuslane tekib registreerimise kohustus  kui kalendri aasta algusest käive (erandina põhivarade võõrandamine) ületab 40 000 eurot või kui on Euroopa liidu käive. Käibemaksukohustuslase registreerimisnumbri taotlemiseks on vajalik Maksuametis juhatuse liikme isiklik külastus, samuti lepingu sõlmimine võib volituse alusel või id-kaardi ja e-resident-kaardi kaudu. Eestis EORI numbrit (Economic Operators Registration and Identification System) kasutatakse Euroopa liidu tolliterritooriumil kolmanda maailma riikidega kaubavahetuse puhul. Registreerides ühes liikmesriigis, ettevõtjad saavad oma number EORI, mis tegutseb kogu Euroopa Ühenduses.
 • Äriregistris registreerimisandmete muutmine
  Majandustegevuse puhul võib tekkida registreerimisandmete muutmise vajadus. Näiteks juriidiline aadress, juhatuse liikme muutus ja muud, mis on seotud ettevõtte majandustegevusega. Muutusi võib teha läbi ID-kaardi, E-residendi kaardi, notari kaudu või volituse alusel.
MEIL ON HEA MEEL TEIE KÜSIMUSTELE VASTATA NING LEIAME JUST TEILE SOOBIVA LAHENDUSE
KONTAKTEERU MEIEGA!